گلبهارملک
گلبهارملک
جزییات اقساط وام نهضت ملی مسکن

جزییات اقساط وام طرح نهضت ملی مسکن مشخص شد

گلبهارملک | میرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران اقساط وام نهضت ملی مسکن را از ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان طی دوره بازپرداخت ۵ساله اعلام کرد.

به گزارش گلبهارملک علیرضا جعفری شب گذشته در گفت‌وگوی ویژه خبری با اشاره به هزینه ساخت یک مترمربع واحد نهضت ملی مسکن، اظهار کرد: بر اساس ارقام اعلام‌شده سال ۱۴۰۰، تلاش می‌کنیم برای هر مترمربع سازنده‌ای که صورت وضعیت آنها از طریق خط اعتباری متقاضیان (تسهیلات) تأمین می‌شود،‌ بتوانیم با رقم ۴۵۰ میلیون تومان وام در تهران به‌علاوه آورده ۴۰ میلیون تومانی واحد مسکونی ۷۵متری تا ۱۱۰متری طرح را به اتمام برسانیم.

جزییات اقساط نهضت ملی مسکن

وی راجع به اقساط وام نهضت ملی مسکن ادامه داد: دوره بازپرداخت ۵ساله را برای بازپرداخت تسهیلات پیش‌بینی کرده‌ایم که قسط ماهانه وام ۳۵۰ تا ۴۵۰ میلیون تومانی بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان است.

معاون وزیر راه و شهرسازی در واکنش به بالا بودن اقساط وام نهضت ملی مسکن افزود: در وزارت راه و شهرسازی تلاش کرده‌ایم حداقل هزینه ساخت و خانه‌دار شدن را برای متقاضیان ایجاد کنیم؛‌ بر این اساس هزینه زمین را حذف کرده‌ایم، اما بسیاری از زمین‌ها به آماده‌سازی نیاز دارد.


گلبهارملک را در اینستاگرام دنبال کنید


جعفری بیان کرد: ما در وزارت راه و شهرسازی فقط مسکن‌سازی نمی‌کنیم و با توجه به تأکید وزیر راه باید زیربناها و مراکز خدماتی مورد نیاز را مورد توجه قرار دهیم.

انتقاد از طرح مسکن مهر

وی با انتقاد تلویحی از طرح مسکن مهر گفت: اشکالی که در طرح‌های گذشته داشتیم این بود که صرفاً مسکن می‌ساختیم و توجه به امکانات زیربنایی و روبنایی پروژه‌ها کمتر بوده است، این اتفاق (اقساط وام نهضت ملی مسکن ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومانی) برای این‌ است که هم بتوانیم زیست سکونتی مطلوبی برای متقاضیان داشته باشیم و هم این‌که به امکانات زیست اجتماعی آنها توجه کنیم.


مشاهده جدیدترین موردهای آپارتمان مسکونی در گلبهار


در حالی معاون وزیر راه و شهرسازی از آورده ۴۰ میلیون تومانی متقاضیان نهضت ملی مسکن در تهران خبر داده است که در شهر پردیس از متقاضیان ارقامی بین ۱۶۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان دریافت شده است، با این تفاصیل باید دید شرکت عمران پردیس اضافه‌دریافتی از متقاضیان را به آنها برمی‌گرداند یا خیر.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *