گلبهارملک
گلبهارملک

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی گلبهار را بزرگترین کارگاه نهضت ملی مسکن در خراسان رضوی دانست و بر تسریع در پروژه های نهضت ملی مسکن در این شهرستان و رفع مشکلات موجود، تاکید کرد.

به گزارش گلبهارملک، جواد خدایی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی با سفر به شهرستان گلبهار ضمن بازدید از پروژه های نهضت ملی مسکن در جلسه شورای مسکن این شهرستان که با حضور ابراهیم قاسم پور سرپرست فرمانداری، وحید داعی مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی، امیر معتمدرضایی سرپرست شرکت عمران و جمعی از مقامات محلی در سالن آمفی تئاتر این شرکت برگزار شد شرکت کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی در حاشیه این جلسه گفت: امروز سی و سومین سفر شهرستانی به گلبهار برای برگزاری شورای مسکن این شهرستان انجام شد که پروژه های در حال اجرا و امکان سنجی موضوع تامین زمین در مکان های باقی مانده مورد بررسی قرار گرفت.

جواد خدائی ادامه داد: شهرستان گلبهار بزرگترین کارگاه نهضت ملی مسکن در سطح استان خراسان رضوی محسوب و از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی ضمن بیان اینکه جلسه شورای مسکن شهرستان گلبهار از ساعت ۶ صبح شروع و تا ساعت ۱۶ به طول انجامید، اظهار کرد: در حوزه مسکن شهر گلبهار بارگذاری حدودا ۵۰ هزار واحدی باید انجام می شده که بخش هایی نیز صورت گرفته است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی ضمن اشاره به اینکه عقب ماندگی های مسکن روستایی در گلبهار با تلاش دست اندر کاران جبران خواهد شد، گفت: در بخش بازآفرینی صرفا در خصوص شهر گلمکان بحث هایی صورت گرفت که به همت دست اندرکاران از جمله شهرداری و فرمانداری و شورای مسکن شهرستان فعال خواهد شد.

خدائی بیان کرد: در بخش خودمالک در شهرهای گلبهار و گلمکان با تدابیر اندیشیده شده فعال سازی جدی تری صورت خواهد گرفت.

وی گلبهار را پیشران نهضت ملی مسکن به خصوص در بخش انبوه سازی دانست و متذکر شد: البته با سیاست هایی که اخیرا ابلاغ شده و تصمیماتی که امروز با حضورذی نفعان گرفته شد اساسا می توان در قالب گروه ساخت مشارکت های خرد را به میدان آورد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی افزود: امیدواریم با پیگیری هایی که در سطوح شهرستان، شرکت عمران گلبهار و شرکت مادر متخصصی عمران شهرهای جدید کشور صورت می گیرد طرح نهضت ملی مسکن سرعت بیشتری به خود بگیرد.

خدائی در پایان متذکر شد: امید است در سفر آتی که حدود ۳ ماهه آینده به این شهرستان انجام خواهد شد شاهد رونق بیشتر پروژه های اجرایی باشیم به خصوص در بخش گروه ساخت که نیازمند مشارکت گسترده مردم در ساخت است.

در این جلسه مشکلات پیمانکاران طرح های نهضت ملی مسکن در قالب ترهین، پروانه ساخت، تامین اجتماعی و نظام مهندسی مطرح شد که بررسی و برای رفع آن ها دستورات لازم صادر شد.

گلبهار ملک در اینستاگرام

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *